Úvod / Možnosti platby

Možnosti platby

Můžete si vybrat z několika způsobů úhrady podle toho, který Vám nejvíce vyhovuje.

1) Platba při převzetí zboží

Nejjednodušší způsob, jak za zboží zaplatit

Hotově
Při osobním vyzvednutí zboží na naší prodejně v Mutěnicích.

Hotově – dobírkou
Při přebírání zboží od přepravce, dle zvoleného způsobu dopravy.

2) Platba převodem na bankovní účet

Bankovní spojení :
Raiffeisenbank a.s.
č.ú.: 238786779/5500

Po dokončení Vaší objednávky, kdy si jako způsob úhrady zvolíte platbu převodem, Vám na e-mail zašleme informace potřebné k úhradě platby. Důležité je vždy uvádět variabilní symbol, abychom Vaši platbu mohli identifikovat.

Doba odeslání objednávky je ovlivněna termínem platby. Úhradu prosím proveďte do 7dní, po kterých Vám budeme zboží rezervovat. Objednávku zasíláme ihned po obdržení platby.

3) platba on-line kartou

Po odeslání objednávky máte možnost využít službu platební brány, která Vás přesměruje na internetové bankovnictví Vaší banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce nám brána předá informaci o provedení platby a my tak můžeme expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě.

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.