Úvod / Kvalitní kávovary / Kávovary JURA

JURA IMPRESSA A5 platin

JURA IMPRESSA A5 platin
Dostupnost:
Na dotaz
Kód produktu:
JURAIMA5PLATIN
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
Vaše cena:
26 990 Kč
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: JURA IMPRESSA A5 platin

Nová  Impressa A5 nabízí čisté designové linie v kombinaci se snadnou obsluhou a možností přípravy kávy i mléčných specialit. Vybírat můžete z barevného provedení Platin - stříbrná (právě prohlížíte) či Red - temně červená. . Kávovar využívá spařovací jednotku Micro s volitelnou sílou kávy 6-10g/šálek.

Impressa A5 OneTouch Platin – vlastnosti

Mlýnek Aroma+
Kvalitní káva začíná správný pomletím zrnek. Nový mlýnek s technologií Aroma+ je tišší a až dvakrát rychlejší než dosud používaný. Zrnka kávy se tak při mletí tolik nezahřívají a nedochází tak k negativnímu chuťovému ovlivnění kávy.
   
Ušlechtilé materiály a švýcarský design
Čisté tvary kávovaru JURA Impressa A5 jsou pohlazením pro Vaše oči. Kvalitní materiály spolu s přesným opracováním jsou charestické pro vnější provedení kávovaru Impressa A5. Boční stěny kávovaru jsou vyrobeny z masivního hliníku, ventilační otvory spolu s výpustmi vávy jsou pochromované. 

Maximální aroma v šálku
Ať již připravujete jeden nebo dva šálky současně, kávovar Impressa A5 vám zaručí maximálně věrný chuťový zážitek. Kávové zrnko ukrývá bezpočet chutí, které se uvolní stiskem tlačítka na Vašem kávovaru. Paramtery pro přípravu kávy si můžete nastavit podle Vašich preferencí. Výsledkem je šálek espressa s bohatou a delikátní cremou.

 

Specifikace:

Tlak čerpadla:15 bar
Barva:Stříbrná s černou
Nastavení hrubosti mletí:Ano
Nastavení množství kávy/porce:Ano
Posuvná výpust kávy:Ano
Tryska na horkou páru/vodu:Ano
Cappuccino systém:Ano
Nádobka na mléko:Ne

Dotaz k produktu: JURA IMPRESSA A5 platin

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné
povinné pole
Váš dotaz:povinné
povinné pole
 
 

Související produkty