Úvod / Kvalitní italská káva - prodej / Káva Hausbrandt

Hausbrandt Gourmet Columbus - 1 kg zrnková káva

Hausbrandt Gourmet Columbus - 1 kg zrnková káva
Dostupnost:
Dočasně vyprodáno
Kód produktu:
H563
Výrobce:
Cena 1 porce kávy:
5,03 Kč
Vaše cena:
719 Kč
  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Hausbrandt Gourmet Columbus - 1 kg zrnková káva

Káva jež je složená z 9ti druhů 100% Arabik, které pocházejí výhradně z Kolumbie, která druhým největším producentem kávy ve Středná Americe.

Tato káva se oproti sériově vyráběným kávám z Brazílie a Kolumbie vyznačuje vyšší kvalitou zrn Arabica. Jsou měkké a velmi aromatické. A právě tyto vlastnosti také vévodí kávě Hausbrandt Columbus: perfektně vyvážená chuť s nádechem citrusových plodů (jemná, decentní kyselost Arabik), hořká čokoláda a náznak chuti kořene lékořice.

Samozřejmě, že kávové boby jsou pražené se stejnou precizností jako u směsy Gourmet – pomalu a opatrně, aby si zachovali optimální chuť a vůni.

Pokud toužíte poznat jeden z nejlepších italských gurmánských požitků v oblasti kávy učitě vás 100%ní Arabica Hausbrandt nezklame. Jde o perfektní espresso s fantastickou plnou chutí a širokou škálou příchutí, gurmánská káva pro gurmány.

Columbus stejně jako Gourmet jsou prestižní druhy společnosti Hausbrandt, která používá pro tuto směs kávy, výběr z dvanácti různých druhů káv z vysočiny Střední a Jižní Ameriky. Kombinací optimálních vlastností jednotlivých druhů kávy dostává výsledná káva Hausbrandt Gourmet dokonalé vlastnosti každé z nich. Ze všech odrůd odděleně a pomalu pečených v malých dávkách při rovnoměrné teplotě v rotačním kotli technologie Rommel vzniká po smíchání jedinečná směs s neopakonatelným aroma káva Hausbrandt Gourmet.

Výborná káva s vysokým procentem vybraných druhů kávy Arabika s mimořádnou vůní a plnou chutí. Harmonie pro toho, kdo věří, že dobrá káva je důležitou součástí života.

Historie značky začíná v samosprávném přístavu Terst roku 1892 zakládá rakouský námořní důstojník, kapitán Hermann Hausbrandt, společnost „Specialità Caffè Hausbrandt“. V té době již město patřilo k nejvýznamnějším evropským střediskům dovozu a zpracování kávy. Díky vytvoření dokonalého distribučního systému získala společnost Hausbrandt pověst výrobce, který je schopen uskutečnit dodávky rychle a včas. Nejnovější technologie, jako byly první stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následného chlazení pražící nádoby, tzv. „Grevenbroich“, se tu začaly používat za účelem dokonalého způsobu pražení a následného chlazení pro zachování aroma. Firma, jako jedna z prvních, své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech.

Specifikace:

Poměr zrn Arabica/Robusta:100% Arabica
Síla aroma kávy:Středně silné aroma
Obsah kofeinu:Vyšší
Použití pro mléčné nápoje:Espresso macchiato
Káva vhodná pro:Domácí přípravu
Kancelářské použití
Restaurace a kavárny

Dotaz k produktu: Hausbrandt Gourmet Columbus - 1 kg zrnková káva

Jméno:
Telefon:
E-mail:povinné
povinné pole
Váš dotaz:povinné
povinné pole
 
 

Související produkty